O životě na Zastráni


Chcete si odpočinout, relaxovat a poznávat na Vysočině?

Rádi bychom se s Vámi podělili o krásný otevřený prostor, který se nachází v koutku Vysočiny, na úpatí Železných hor a v blízkosti řeky Doubravy.  Co byste řekli samotě, která nabízí klid a pohodu, relaxaci a znovunabytí čirou energií okolní přírody? Zastráň velmi dobře slouží všem lidem dobré vůle, kteří si chtějí  odpočinout a načerpat pozitivní energii.

Ubytování poskytujeme v rekonstruovaném a plně vybaveném podkroví selského stavení. Okolí nabízí prostor pro vycházky, houbaření, výlety na kole, rybaření, poznávání přírody i místní kultůry.

Co vše nabízíme?

  • Ubytování v soukromí, v podkroví selské chalupy
  • Klid na usedlosti mimo města a vesnice
  • Krásná příroda na úpatí Železných hor
  • Rekreace, relaxace, výlety po okolí
  • Místo pro víkendové pobyty
  • Místo pro kurzy, semináře, vzdělávací aktivity i rodinné oslavy
  • Chuť čerstvé zeleniny, návrat k rolnictví, pomoc na farmě

Koho na Zastráni můžete potkat?

Tatínek František Pelouch se stará o veškeré věci ohledně pohodlného a spokojeného ubytování. Pan Peloucho je nejšikovnější člověk široko daleko a dle toho má Zastráň ducha. Při setkání s ním Vám bude zaručeně veselo. Dcera Lucie se stará o projekt Dobrá zelenina ze Zastráně, svým pozitvním přístupem přispívá k bujarému růstu všeho živého. Syn Tomáš je důležitým pomocníkem při úpravách objektu, jako dlouholetý truhlář si dokáže lec s jakým problémem poradit. Strýc Honza, vášnivý cyklista, je jediný, kdo na Zastráni žije. Díky jeho vášni je ale velice těžké ho zastihnout. Setkání s ním je opět veselou událostí, pro zájmce otevře svoji velkolepou sbírku půllitrů z pivovarů všech koutů České Republiky. Honza je hlavní topič a přípravář dřeva, patří velké díky!

A kdo je další, koho můžete potkat?

Přeci srnky, divočáky, lišky, rejsky, krtky, špačky, strakapoudy, hrdličky, žáby, nu a mnoho dalších. Také sousedy z Rochňovce, se kterými je vždy fajn rozprávka.